Využi svoje obchodné a komunikačné schopnosti! Obchodný reprezentant

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Bližšie informácie na pohovore
Kontakt na konzultanta
0918 965 058
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce Nitra
- vykonávať aktívnu predajnú činnosť v súlade s potrebami zákazníka a cieľmi spoločnosti v telekomunikačných službách
- poskytovať informácie zákazníkom o produktoch a službách,poradenstvo,riešenie reklamácii
- aktívne získavať nových zákazníkov,
- realizovať starostlivosť o zákazníkov vo zverenej oblasti,
- zadávať, analyzovať, spracovávať a administrovať dáta v zákazníckych systémoch a iných systémoch.

Práca na krátky týždeň /streda,štvrtok/ a dlhý týždeň /pondelok,utorok,piatok,sobota a nedeľa/.
- pracovná doba: 9:00 - 21:00

- služobný mobilný telefón aj na súkromné účely
- po skúšobnej dobe zľava na firemné produkty
- motivačné súťaže
- stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť prechodu do kmeňa už po 6 mesiacoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je najväčší slovenský poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a IPTV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý

- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- cit pre obchod alebo túžba predávať
- technická zdatnosť - ideálne záľuba v technológiách
- kultivovaný vzhľad a príjemné vystupovanie

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať životopis.

Kuzmányho 8
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Martinčeková
Tel.: 0918 965 058
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831281   Dátum zverejnenia: 29.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.