Naštartuj svoj vysokozdvižný vozík!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trnava, Hlohovec, Partizánske, Trenčín, Levice, Nitra, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 691 €/mesiac brutto, po skúšobnej dobe cca - 850 € - 870€ /mesiac brutto
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pozícia skladníka s VZV
- práca na 3 zmeny v automobilovom priemysle

- mzda od 691€/mesiac brutto, zárobok po skúšobnej dobe cca 720 € - 870 €/mesiac brutto
- ubytovanie hradené zamestnávateľom

- nástup možný ihneď
- platný preukaz a skúsenosti s VZV podmienkou
- možnosť obnovenia a vystavenia prepadnutého osvedčenia na VZV (prax nutná)
- možnosť prestupu do kmeňového stavu

NÁPLŇ PRÁCE:
- práca s VZV - zaskladnenie, vyskladnenie, nakládka, vykládka,
- skladovanie manipulačných jednotiek,
- vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
- dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
- práca so skenerom a/alebo počítačom,
- čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
- triedenie, čistenie, skladanie, skladovania a expedícia prázdnych obalov, atď.

Práca v dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, možný kariérny rast.
Kompletné zaškolenie na výkon pozície.

Po skúšobnej dobe zvýšenie základnej mzdy:
- Bonusový systém - možný mesačný bonus až do 135 €

Sociálny program:
- stravné lístky v hodnote 3,60 € s príspevkom zamestnávateľa až 80%,
- 13.plat vyplácaný 2x ročne,
- mesačný príspevok na dopravu,
- športovo-relaxačné poukážky, narodeninové poukážky,
- náborový príspevok.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je daná pozícia obsadzovaná, patrí medzi desať najväčších dopravných a logistických spoločností v Európe.
Poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom a ďalším významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

skúsenosti s riadením VZV a platné osvedčenie pomienkou (možnosť obnovy preukazu)
zodpovedný prístup k práci, precíznosť, zmysel pre detail,
možnosť nastúpiť ihneď

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis, kontaktujte nás telefonicky, alebo sa zastavte osobne na pobočke Index Nosluš v Hlohovci.

Paulínska 20
91701 Trnava
ID: 2830987   Dátum zverejnenia: 29.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.