Práca na VZV v známej automobilke v Trnave - po skúšobnej dobe mzda v čistom 692 € (VZV preukaz obnovíme)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trnava, Dunajská Streda, Galanta, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 724 € do 901 € brutto mesačne
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v známej automobilke pri TRNAVE na oddelení logistiky.

MZDOVÉ PODMIENKY:
- zaujímavé finančné ohodnotenie do výšky 901 € brutto po skúšobnej dobe
1. MESIAC od 724 € do 784 € brutto
644€ základná mzda + 1,60€/hod. nočný príplatok (cca 60€ do 120€);
2. MESIAC od 724 € do 849 € brutto
664€ + 1,60€/hod. nočný príplatok (cca 60€ do 120€) + 65€ výkonnostná prémia individuálna;
3. MESIAC od 724 € do 884 € brutto
664€ + 1,60€/hod. nočný príplatok (cca 60€ do 120€) + 65 € výkonnostná prémia individuálna + 35€ výkonnostná prémia kolektívna;
- VZV prémia 50 €
- 13. plat vyplácaný 2x v roku (cca. 350 €)
- odmeny za nápady na zlepšenie
- možnosť prestupu do kmeňového stavu (po 6 mesiacoch)
- stravovanie v jedálni
- celoročný pitný režim
- systém konta pracovného času

UBYTOVANIE:
- možnosť ubytovania za úhradu neďaleko priemyselného parku
1. mesiac - ZADARMO
(po odpracovaní celého mesiaca)
2. mesiac - 60 €
3. mesiac - 90 €
(od 3.mesiaca je cena za ubytovanie 90 € bez pobytovej dane)
- dobrá dostupnosť linkovou dopravou z/do ubytovne

ZAŠKOLENIE:
- zaškolíme Vás v tréningovom centre
- doba trvania odborného školenia - cca 6 - 7 dní
- po nástupe na pracovnú zmluvu a odpracovaní 1 mesiaca nárok na vyplatenie školenia v hodnote 3 €/hod. brutto

Práca na 3 zmeny (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná),
pracovné soboty a nadčasy vopred oznámené.
Od 1.1.2016 možnosť prestupu na víkendový režim (práca 2 dni v týždni - 19 hod.)

Operátor logistiky prebaľuje materiál z veľkých do malých balení, pripravuje a napĺňa vozíky distribučných súprav, zásobuje výrobné linky potrebnými dielmi v reálnom čase prostredníctvom ťahacích súprav a vykonáva prácu na VZV.
Zásobuje výrobné linky dielmi, vykonáva prácu ako vodič VZV a vodič ťahača.
Napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav.
Jazdí po určených trasách v pridelenom úseku.
Vykonáva prácu s bremenami a prebaľuje diely.
Manipuluje, vyprázdňuje, skladuje palety
Dodržiava bezpečnostné pokyny, pracovné štandardy.
Nevyhnutnosť platného preukazu obsluhy motorových vozíkov – VZV trieda I., kategória „C“, „W1“

- zaškolenie,
- možnosť obnovy preukazu na VZV,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- stravovanie v závodnej jedálni, celoročný pitný režim,
- možnosť UBYTOVANIA (ubytovne, nájomné byty)
- kariérny rast,
- prestup do kmeňového stavu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, patrí medzi najväčších výrobcov áut na Slovensku a pri výrobe využíva najmodernejšie technológie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, logické myslenie,
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- ochota pracovať v stoji a hlučnejšom prostredí,
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
- dobrý zdravotný stav a absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky (zrak - farbocit, pohyblivosť bez obmedzenia)
- skúsenosti s VZV podmienkou a výhodou platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (VZV trieda I., kategória C, W1)

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Paulínska 20
917 01 Trnava
ID: 2829978   Dátum zverejnenia: 28.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.