Pracuj iba cez víkendy a môžeš zarobiť až 459€ mesačne v čistom! (Operátor)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trnava, Malacky, Dunajská Streda, Galanta, Čadca, Ružomberok, Tvrdošín, Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.1.2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 518 € do 569 € mesačne brutto za 2 odpracované dni cez víkend
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov NA VÍKENDOVÚ ZMENU na pozície operátor na rôzne oddelenia (montáž, logistika, lakovňa, zvarovňa) v automobilovom závode v Trnave.
Výhodou práce cez víkend je voľno od pondelka do piatka - vhodné popri zamestnaní, podnikaní, alebo popri štúdiu.

VÍKENDOVÝ REŽIM:
• SOBOTA + NEDEĽA, tj. 19 hodín = 50% pracovný úväzok
• SOBOTA – ranná alebo poobedná zmena v čase od 6:00 do 16:15 alebo od 14:00 do 00:15 = čistý pracovný čas 9,5 hod.
• NEDEĽA - nočná zmena v čase od 19:45 do 6:00 = čistý pracovný čas 9,5 hod.

MZDA od 518 € do 569 €/mesiac brutto za 2 odpracované dni cez víkend (19 hodín):
• základný plat - 336 €,
• nočný príplatok 1,60 €/hod. - 66 €*
• príplatok za víkend 1,40 €/hod. - 116 €*
(* priemer za mesiac)
• individuálna prémia - 33 €*
(*od 2.mesiaca)
• kolektívna prémia - 18 €*
(*od 3.mesiaca)

• možnosť získať až 67 % príjmu
• možnosť navýšiť svoj príjem formou nadčasu počas týždňa až 40% príplatkom
• + trinásty plat vyplácaný 2x ročne

UBYTOVANIE:
- možnosť ubytovania za úhradu neďaleko priemyselného parku

ZAŠKOLENIE:
- zaškolíme Vás v tréningovom centre
- doba trvania odborného školenia prispôsobená aj počas víkendov

Výrobný pracovník na MONTÁŽI sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.

Operátor LOGISTIKY prebaľuje materiál z veľkých do malých balení, pripravuje a napĺňa vozíky distribučných súprav, zásobuje výrobné linky potrebnými dielmi v reálnom čase prostredníctvom ťahacích súprav a vykonáva prácu na VZV.

Výrobný pracovník v LAKOVNI pripravuje karosérie na lakovanie, nanáša chemické látky, dokončuje lak a lakovací proces karosérie a odstraňuje chyby laku. Spôsob nanášania farieb je ekologický a používajú sa vodou riediteľné farby.

Výrobný pracovník na ZVAROVNI spája jednotlivé dielce, ktoré vytvárajú karosériu vozidla. Zváračské práce sa na 90 % vykonávajú automatizovanými robotmi. Dielce sú zväčša premiestňované z pracoviska na pracovisko automaticky.

Výrobný pracovník na LISOVNI odoberá jednotlivé výlisky karosérie z lisovacej linky, ukladá ich do kontajnerov a vykonáva prvú vizuálnu kontrolu výlisku.

• dostatok voľného času - práca iba cez víkendy (8-10 dní práce za mesiac)
• priestor na štúdium, podnikanie, brigády,.. počas týždňa
• stravovanie v závodnej jedálni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, patrí medzi najväčších výrobcov áut na Slovensku a pri výrobe využíva najmodernejšie technológie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ochota a možnosť pracovať počas víkendov,
flexibilita,
zodpovedný prístup k práci, precíznosť,
manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť,
- ochota pracovať v stoji a hlučnejšom prostredí,
- dobrý zdravotný stav a absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky
(zrak - farbocit, pohyblivosť bez obmedzenia)

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Nástup od 1.1.2017
(možnosť absolvovať zaškolenie v tréningovom programe do konca roka 2016)

Paulínska 20
917 01 Trnava
ID: 2829975   Dátum zverejnenia: 28.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.