Operátor logistiky - Lozorno (Malacky) s dopravou a ubytovaním

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Lozorno, Slovenská republika, Bratislava, Malacky, Senica, Skalica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 750
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sekvencia dielov
- ukladanie dielov na palety v presnom poradí podľa picklistu,
- nakládka/vykládka kamiónov

- SL v hodnote 3,40€
- doprava zabezpečená
- príspevok na ubytovanie
- ubytovanie zabezpečené
- vyplácanie záloh v týždenných intervaloch počas prvého mesiaca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.
Výroba sedačiek do áut.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- manuálne zručný, fyzicky zdatný, logické myslenie
- oprávnenie VZV (W1, NZV na státie, male vozíky small train)

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bernolákova 1/A
901 01 Malacky
ID: 2829845   Dátum zverejnenia: 28.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.