Marketingový manažér

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovká 38, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
11.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objem práce Marketingového manažéra je na 1/2 úväzok, uchádzačovi ponúkame možnosť doplniť si úväzok administratívnymi prácami a podporou pri spracovávaní projektov.
Náplň práce MARKETINGOVÝ MANŽÉR/KA :
Redakcia a napĺňanie webovej a Fb stránky.
Príprava, spracovanie a produkcia propagačných materiálov / letaky,  newslettre, plagáty .
Komunikácia s grafikom a tlačiarňami.
Vedenie komunikačnej stratégie spoločnosti.
Zabezpečovanie externých komunikačných kampaní  ( google, fb, media...).
Zabezpečenie účasti na výstavách.
Zabezpečenie a potlač športovej výbavy .
Spracovanie a úprava  foto  a videa

Práca v BA v Ružinove.
Termín nástupu čo najskôr, alebo dohodou.

Požadujeme:
znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
schopnosť tvoriť texty
skúsenosti s on-line marketingom
znalosť MS Office: Word, Excel, PowerPoint
dôslednosť, trpezlivosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti, samostatnosť
výhoda: základy corel draw, základy photoshop
výhoda : vodičský preukaz a vlastné auto

Príjemný produkt - športové a jazykové kurzy pre deti, tábory.
Mladý, kreatívny a dynamický a malý kolektív.
Flexibilné vedenie agentúry. Možnosť dohody o pracovnom čase.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Základné, stredné, vysoké školy

BENITIM organizuje - športové a jazykové kurzy pre deti , letné tábory , športové testovanie, športové programy pre deti v Bratislave .

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

znalosť MS Office: Word, Excel, PowerPoint,

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BENI klub, o.z.
Prešovská 38
821 02 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829389   Dátum zverejnenia: 28.11.2016