Ručný zvárač CO2, na 3 zmeny v Dubnici n/V, stabilné zamestnanie

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Ilava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700 - 750 €/brutto
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka dlhodobej práce na trvalý pracovný pomer na pozíciu zvárač, v DUBNICI NAD VÁHOM.

- obsluha poloautomatických zváracích strojoch,
- manipulácia s materiálom,
- kontrola kvality vyrobených výrobkov,
- oprava chybných zvarov - ručné zváranie CO2,
- plnenie úloh pridelených nadriadeným,
- práca na 3 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

- dochádzkový bonus 32 €,
- výkonnostná odmena 50 €,
- možnosť práce vo sviatok s 150% príplatkom,
- stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer,
- príplatky za prácu v noci,
- možnosti nadčasov, víkendových zmien za príplatok,
- príspevok na stravu, stravovanie v závodnej jedálni
- pracovná obuv a iné ochranné pracovné pomôcky
- dlhodobé a stabilné zamestnanie,
- možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Klient sa zaoberá výrobou kovových dielov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- vek min. 18 rokov
- zodpovedný prístup k práci
- chuť pracovať
- manuálna zručnosť
- prax vo výrobe VÝHODOU
- platný preukaz CO2 PODMIENkOU

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Ak Vás uvedená pracovná ponuka oslovila, zašlite nám Váš životopis.

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Palackého 31
911 01 Trenčín
ID: 2829241   Dátum zverejnenia: 28.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.