Dovoz zdarma. Jednoduché montážne práce.Vhodné pre šikovné ženy,mužov - práca na zmluvu.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Stará Turá, Myjava, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 700,- EUR/mesačne v hrubom + bonusy a príplatky
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečená BEZPLATNÁ doprava smer Nová Bošáca,Zemianske Podhradie,Bošáca,Dolné Srnie,Bznice pod Javorinou - miesto výkonu práce Stará Turá
- montážne práce vo výrobe plynomerov, regulátorov v Starej Turej - jednoduché skladanie plynomerov a regulátorov. Zaučenie, práca pod vedením majstra. Už v prvý deň vieš vykonávať svoju prácu
- hodinová mzda + príplatky+bonusy /dochádzkový,teamový../ mesačná mzda od 700,- EUR/mesačne v hrubom - viac informácii sa dozviete priamo na pohovore
- ukážeme Vám Vaše budúce pracovisko hneď po pohovore
- práca vhodná pre mužov aj ženy na zmluvu na 3 zmeny v stoji
- práca v čistom prostredí, zabezpečíme obuv, montérky, rukavice ...
- zabezpečené stravovanie - výber zo 6 jedál
- zaškolíme si Vás

- dochádzkový bonus 25,- EUR, teamové bonusy
- príspevky do 3-piliera
- sociálne benefity (100% príplatky za sviatky)
- príspevky so soc.fondu na kultúrne a športové aktivity
- vzdelávanie zamestnancov

Doprava ZDARMA zo smeru Nová Bošáca - Zemianske Podhradie - Bošáca - Dolné Srnie - Moravské Lieskové - Bzince p. Javorinou - Stará Turá

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vývoj, výroba, montáž, opravy a predaj plynárenskej meracej a regulačnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- práca vhodná pre ženy aj mužov

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Životopis nie je podmienkou, stačí nás kontaktovať na 0918 965 058 Martinčeková Zuzana a poskytneme Vám bližšie informácie.

Kuzmányho 8
010 01 Žilina
ID: 2828742   Dátum zverejnenia: 27.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.