Nástup ihneď.Montážnik - práca pre mužov aj ženy na zmluvu. Zaučíme Vás. Doprava zdarma.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Stará Turá, Senica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 700,- EUR/mesačne v hrubom + bonusy a príplatky
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečená BEZPLATNÁ doprava tam a späť smer Senica, Sobotište,Podbranč,Turá Lúka ,Myjava, Hrašné - Stará Turá a späť na všetky 3 zmeny - využite ďalší benefit. Pracovisko je priamo v Starej Turej
- montážne práce vo výrobe plynomerov, regulátorov v Starej Turej - jednoduché skladanie plynomerov a regulátorov, stačí ti manuálna zručnosť a dodržiavať postup práce
- hodinová mzda + príplatky+bonusy /dochádzkový,teamový../ mesačná mzda od 700,- EUR/mesačne v hrubom - viac informácii sa dozviete priamo na pohovore ukážeme Vám pracovisko
- práca vhodná pre mužov aj ženy na zmluvu na 3 zmeny v stoji
- práca v čistom prostredí, zabezpečíme Vám montérky, obuv, rukavice ...
- zabezpečené závodné stravovanie - výber zo 6 jedál
- zaškolíme si Vás
- práca v stabilnej spoločnosti - možnosť dlhobej práce

- dochádzkový bonus 25,- EUR, teamové bonusy
- príspevky do 3-piliera
- sociálne benefity (100% príplatky za sviatky)
- príspevky so soc.fondu na kultúrne a športové aktivity
- vzdelávanie zamestnancov

Doprava ZDARMA zo smeru Senica, Sobotište,Podbranč,Turá Lúka Myjava, Hrašné - Stará Turá a späť na všetky 3 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vývoj, výroba, montáž, opravy a predaj plynárenskej meracej a regulačnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
- práca vhodná pre ženy aj mužov

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Životopis nie je podmienkou, stačí nás kontaktovať na 0918 965 058 Martinčeková Zuzana a poskytneme Vám bližšie informácie.
Doprava ZDARMA zo smeru Senica, Sobotište,Podbranč,Turá Lúka ,Myjava, Hrašné - Stará Turá a späť na všetky 3 zmeny

Kuzmányho 8
010 01 Žilina
ID: 2828741   Dátum zverejnenia: 27.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.