Stabilná práca na vysokozdvižnom vozíku vo výbornej spoločnosti v Sládkovičove. Zaujímavý plat, možnosť zaučenia na získanie oprávnenia! Prax výhodou.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo, Trnavský kraj, Galanta, Šaľa
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
4,07€ hod/brutto
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na vysokozdvižnom vozíku
Manipulácia so spracovaným tovarom ( naloženie hotového výrobku na vozík, presun po výrobe, naloženie na paletu)
Privážanie tovaru k výrobným strojom
Skenovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

- výrobná spoločnosť v Sládkovičove

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- platný preukaz na VZV - možnosť zaškolenia
- prax na VZV / NZV nutná
- schopnosť individuálne sa dopravovať do Sládkovičova
- ochota pracovať na zmeny

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Jednoduchá práca na VZV vo výrobe
Ak aj nemáte platné oprávnenie, vieme Vám ho zabezpečiť, nutná je prax.
Vítaná je aj prax na NZV ( nízkozdvižný vozík), dôležitý je Váš záujem zaučiť sa na VZV! Školenie zabezpečíme!

Náplň práce - Príprava tovaru na ďalšie spracovanie pre stroje ( privážanie cievok k strojom podľa potreby)
zvážanie hotových výrobkov od strojov ( manuálne naloženie na VZV)

Doprava zabezpečená do mesta nie je, ale je zabezpečená kyvadlová doprava ( ZDARMA) zo zastávok v Sládkovičove priamo do areálu výroby.

V prípade spokojnosti klienta možnosť prestupu do kmeňového stavu

Dlhodobá práca v stabilnom kolektíve.

Pracovné oblečenie zabezpečí firma zadarmo!

Príplatky podľa zákona + percentá za výkony

Uchádzač absolvuje najprv pohovor v agentúre a následne, v prípade splnenia kritérií je dohodnutý pohovor priamo u klienta, kde je možnosť pozrieť si aj priamo výrobu.

Šafáriková 431/4
92401 Galanta
ID: 2827568   Dátum zverejnenia: 25.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.