Výborný zárobok! Práca pre mužov! Operátor vo výrobe gumených hadíc. Víkendy voľné, žiadne nadčasy.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky, Bratislavský kraj, Komárno
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
835 €/mesiac + stravné lístky 3,40 €/zmena
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Natiahnutie gumených hadíc na kovovú formu a ich následné stiahnutie z foriem po tepelnej úprave.
Fyzicky náročná práca vhodná len pre chlapov.
Práca na zmeny - striedanie po týždni:
6.00-14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00
víkendy voľné

Pred nástupom do práce každý má možnosť zúčastniť sa obhliadky výroby, teda si viete pozrieť, čo konkrétne je náplň práce a následne sa rozhodnúť.

Preprava zo smeru Komárno - Hurbanovo - Nové Zámky a späť zabezpečená na všetky zmeny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť vyrábajúca gumené výrobky pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Záhradnícka 10
945 01 Komárno
ID: 2824101   Dátum zverejnenia: 23.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.