Hľadáme šikovných a zodpovedných skladníkov - dlhodobo!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec, Logistický park, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4 €/hod. brutto
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príjem a kontrola tovaru do skladu - práca aj s počítačom
* uskladňovanie tovaru
* práca so skenerom
* balenie tovaru, príprava tovaru na vyskladnenie, expedíciu zo skladu na základe objednávok
* práca na rannú, alebo poobednú zmenu od pondelka do piatka, v prípade záujmu možnosť pracovať aj cez víkendy

Kompletné zaškolenie na pozíciu je zabezpečené priamo u klienta.

* dlhodobá a pravidelná brigáda
* doprava zabezpečená firemným autobusom alebo medzimestským spojom
* mzda vyplácaná týždenne
* možnosť prestupu do kmeňové stavu klienta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je firma, ktorá je slovenským zastúpením najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

* bezúhonnosť (potreba poskytnúť výpis z registra trestov)
* základná znalosť práce s PC výhoda
* pracovitosť, flexibilita
* samostatnosť
* záujem o dlhodobú a pravidelnú prácu

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade Vášho záujmu o toto pracovné miesto nás kontaktujte telefonicky, mailom, alebo osobne na adrese našej pobočky.

Lichnerová 40
903 01 Senec
ID: 2824100   Dátum zverejnenia: 23.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.