Operátor vo výrobe plastových okien v Malackách!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Malacky, Slovenská republika, Bratislava, Senica, Skalica, Partizánske, Nové Zámky, Námestovo, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Sabinov, Michalovce
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
4,50-5,50€/h + gastrolístky, príplatky za nočné, za nadčasy, za víkendy, bonusy
Kontakt na konzultanta
0915 969 872
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vhodnejšia pre MUŽOV, priamo v Malackách.

- výroba plastových okien, montovanie, skladanie, lepenie.

- trojzmenná prevádzka (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná, VÍKENDY VOĽNÉ), zmeny sú v časoch: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.)

- nástup do práce podľa dohody, aj ihneď.

- gastrolístky v hodnote 3,50 €/zmena
- zákonné príplatky (nočné, sviatok, víkend -100%)
- nadčas 25%
- príplatok za bremená 0,20€
- dochádzkový bonus - 50€
- príspevok na ubytovanie až 100€
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ostatná priemyselná výroba

Výroba kvalitných plastových okien.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- flexibilta
- zodpovednosť

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bližšie informácie na pobočke v Malackách - budova Inkubátor, 2 poschodie, č.d.312
kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Úradné hodiny
pondelok / streda / piatok
8:00-12:00/13:00-16:30

mimo úradních hodín po telefonickom dohovore

Bernolákova 1A
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Janečková
Tel.: 0915 969 872
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2817125   Dátum zverejnenia: 18.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.