Manipulačný pracovník (operátor výroby; pre mužev aj pre ženy) / práca na TPP

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
ASAP / IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 750 EUR/mesiac + prémie, odmeny a stravné lístky
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

(ZMENA - práca je vhodná pre mužov aj ženy)

Náplň práce zaučíme nie je podmienkou ovládať:

- práca na hydraulických lisoch,
- práca na ohrňovacích lisoch,
- práca na zvarolisoch,
- samokontrola,
- manipulačné práce,
- práca s ručným náradím,
- dodržiavanie technologických postupov a bezpečnosti práce na týchto zariadeniach,
- pomocné práce podľa pokynov nadriadeného vedúceho pracovníka,
- práca na 3 zmeny (prax nie je podmienkou, zaučíme).

Jednoduchá práca pre mužov (možnosťou aj nadčasov).

Po odpracovaní plného mesiaca nárok na dochádzkový bonus a prémie. Príplatky podľa zákonníka práce. Nárok na stravné lístky i ďalšie výhody.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Firma sa orientuje prevažne na výrobu dielov pre automobilový priemysel výrobou na mechanických lisoch od 10t – 250t za studena ako i na hydraulických lisoch 40t – 400t s hydraulickými pridržiavačmi. U niektorých výstredníkových lisov možnosť automatického podávania pásu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- pozitívny prístup k práci,
- časová flexibilita,
- disciplínovanosť,
- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke v prípade nadčasy.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na základe zaslaného životopisu.

Štefánikova 24
94901 Nitra
ID: 2800455   Dátum zverejnenia: 7.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.