Kompletná montáž automobilov (jednoduchá práca na TPP s ubytovaním), Trnava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

priamo v meste Trnava, Bratislavský kraj, Senec, Trnavský kraj, Galanta, Senica, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Nové Zámky, Žilinský kraj, Čadca, Banskobystrický kraj, Brezno, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Prešovský kraj, Košický kraj, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 664 + príplatky / mesiac
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná montáž automobilov - od malých súčiastok, po montáž elektrických káblov, čalúnenia, dverí, tesnení, svetiel, kolies
- zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
- uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
- vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti)
- zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
- podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

- motivačné finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna, kolektívna a výkonnostná prémia, príplatky za prácu v noci),
- 13. plat vyplácaný 2x v roku (cca. 350 €)
- odmeny za nápady na zlepšenie
- stravovanie v jedálni
- celoročný pitný režim
- UBYTOVANIE zabezpečené blízko priemyselného parku (v prvom mesiaci hradené zamestnávateľom v plnej výške)
- dobrá dostupnosť linkovou dopravou
- zaškolíme Vás v tréningovom centre

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient, pre ktorého je daná pozícia obsadzovaná, pôsobí pri Trnave od roku 2006 a patrí technologicky k najmodernejším závodom. V súčasnosti má výrobný závod v Trnave okolo 3 500 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- fyzická zdatnosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť pracovať na 3 zmeny

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pre uchádzačov z Brezna a blízkeho okolia, sme v dispozícii v novootvorenom Kontaktnom centre v Brezne.
Kontaktné centrum sa nachádza priamo v Brezne, v priestoroch obchodného reťazca Tesco.
Stránkové hodiny: Utorok 12:00 - 16:00, Štvrtok 10:00 - 14:00, Sobota 09:00 - 13:00

A.H.Škultétyho 1
990 01 Veľký Krtíš
ID: 2789160   Dátum zverejnenia: 1.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.