Vodič expedície nových vozidiel

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Trnava, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 729 €/mesiac brutto
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preberanie vozidiel z výroby na pracovisko a prevážanie vozidiel po parkoch podľa pokynov.
Kontrola kvality a vzhľadu vozidiel.
Kompletizácia vozidlovej literatúry.
Montáž upevňovacích hákov na určené vozidlá.
Dodržiavanie pracovných a bezpečnostných postupov a pracovného poriadku.
Prevážanie vozidiel po parkoch podľa pokynov nadriadených alebo Technika plánovania.
Nakladanie vozidiel na železničné vagóny.
Klinovanie, zamykanie a plombovanie vozidiel naložených na vagónoch.
Evidencia pracovných úkonov v informačnom systéme.

Práca v dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, možný kariérny rast.
Kompletné zaškolenie na výkon pozície.
Bonusový systém (možnosť mesačného bonusu až do 135 €)
Sociálny program:
stravné lístky v hodnote 3,60 € s príspevkom zamestnávateľa nad rámec Zákonníka práce,
13.plat,
príspevok na dopravu,
športovo-relaxačné poukážky, narodeninové poukážky,
náborový príspevok.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je daná pozícia obsadzovaná, patrí medzi desať najväčších dopravných a logistických spoločností v Európe.
Poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom a ďalším významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Prax a skúsenosti s riadením osobných automobilov, platný vodičský preukaz sk. B,
Precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť.
Ochota pracovať na zmeny, v sobotu a v exteriéri.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Paulínska 20
91701 Trnava
ID: 2786921   Dátum zverejnenia: 30.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.