Ak máte prax aspoň 1/2 roka na VZV alebo retrák hľadáme práve Vás!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
577,-€/mesiac v hrubom

Popis práce

- miesto výkonu práce Nové Mesto nad Váhom
- ranná a poobedná zmena, práca na zmluvu
- práca vhodná pre mužov aj ženy stačí mať 1/2 ročnú prax VZV alebo retrák
- plat 577,- EUR v hrubom/mesiac + dochádzkový bonus+ príplatky za poobedné zmeny
- dochádzkový bonus -1,56€/deň
- príplatky za poobedné zmeny - 0,20€/hod
- vianočný bonus
- príležitostné finančné bonusy (príspevok pri narodení dieťaťa, náborový bonus,..)
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- firemné permanentky na športové aktivity (zimný štadión, plaváreň)
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Náplň práce:
- príjem, výdaj materiálu a balenie hotových výrobkov na sklad.
- vykládka privezeného materiálu a nakládka odosielaného materiálu.
- balenie výrobkov podľa pracovných postupov.
- váženie expedovaného tovaru.
- nakladanie zabalených výrobkov.
- manipulácia s materiálom.
-vykonávanie predbežných inventúr.

Ponúkame

- práca na 2 zmeny (ranná 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 - 22:00)
- dochádzkový bonus
- príplatky za poobedné zmeny,
- príplatky za nadčasy
- stravné lístky v hodnote 3,20€

Požadujeme

- požadujeme min. polročnú prax ako skladník
- hľadáme zručných, flexibilných ľudí

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2782920  Dátum zverejnenia: 26.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 577,-€/mesiac v hrubom