Hľadáme elektromechanikov - nemusíš mať vzdelanie stačia nám iba tvoje skúsenosti - 2 zmeny

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
632,-€/mesiac

Popis práce

- jednoduchá príprava a zapájanie montážnych dielov podľa technickej dokumentácie
- nie je potrebná vyhláška
- stačí skúsenosť so zapájaním a vedieť sa orientovať v elektroschéme

prac.náplň:
- uvedenie techniky do prevádzky
- meranie a vizuálna kontrola
- výroba napájacích zdrojov pre telekomunikačný priemysel

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Práca je na 2 zmeny (ranná 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 - 22:00).

Ponúkame

Výhody tejto práce sú:
- pravidelné navyšovanie platu
- dochádzkový bonus +1,56€/deň
- príplatky za poobednú zmenu + 0,20€/hod
- príležitostné finančné bonusy (príspevok pri narodení dieťaťa, náborový bonus,..)
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom - v hodnote 3,20€

Požadujeme

- elektrotechnické zameranie

Čo by mal uchádzač o túto prácu spĺňať:
- základné čítanie elektroschém
- vedieť používať náradie
- manuálna zručnosť

Práca vhodná pre mužov rôznych vekových kategórií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2778259  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 632,-€/mesiac