Obchodný reprezentant- predajca

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Bližšie informácie na pohovore
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce Košice
- vykonávať aktívnu predajnú činnosť v súlade s potrebami zákazníka a cieľmi spoločnosti - telekomunikačné služby,
- poskytovať informácie zákazníkom o produktoch a službách,
- aktívne získavať nových zákazníkov,
- realizovať starostlivosť o zákazníkov vo zverenej oblasti,
- zadávať, analyzovať, spracovávať a administrovať dáta v zákazníckych systémoch a iných systémoch.

Práca na krátky týždeň /streda,štvrtok/ a dlhý týždeň /pondelok,utorok,piatok,sobota a nedeľa/.
- pracovná doba: 9:00 - 21:00 priamo na predajni spoločnosti v OC

- služobný mobilný telefón aj na súkromné účely
- po skúšobnej dobe zľava na firemné produkty
- motivačné súťaže
- stravné lístky nad rámec Zákonníka práce
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť prechodu do kmeňa už po 6 mesiacoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je najväčší slovenský poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a IPTV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý

- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- cit pre obchod alebo túžba predávať
- technická zdatnosť - ideálne záľuba v technológiách
- kultivovaný vzhľad a príjemné vystupovanie

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Prosím zaslať životopis.

Kuzmányho 8
010 01 Žilina
ID: 2771801   Dátum zverejnenia: 18.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.