Práca v Bratislave ako vodič VZV -automobilový priemysel, pre DHL Exel Slovakia - Nastúp ihneď a získaj 300€.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
od 950 EUR/mesiac
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť hľadáme z dôvodu rozšírenia prevádzky, kandidátov so skúsenosťami na vysokozdvižnom vozíku.

- miesto práce - výrobný podnik v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves) - automobilový priemysel

Vašou úlohou bude :
- obsluhovať VZV a CXT
- zásobovať a prepraviť materiál na montážnu linku
- odviezť materiál na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
- pracuje sa vo viaczmennej prevádzke/ 8hod.
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou

- stačí nás len prezvoniť

- ČISTÁ MZDA od 710 € do 820 € - závidí od zmenovosti
- NÁSTUPNÝ BONUS 300€
- priveď svojho známeho a dostaneš bonus 200€
- možnosť nadčasov
- sprostredkovávame ubytovanie v Bratislave
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 3,15 Eur
- 3 zmenná a 4 zmenná prevádzka
- práca je na trvalý pracovný pomer - pracovná zmluva
- dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
- možnosťou prechodu do kmeňového stavu
- poskytujeme pracovný odev
- poskytujeme zálohy
- starostlivosť koordinátora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

DHL Exel Slovakia s.r.o., spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- preukaz VZV - obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov
- pre prácu na CXT potrebný vodičský preukaz skupiny B
- bezkonfliktnosť
- ochota manuálne pracovať
- dobrý zdravotný stav
- zmysel pre tímovú prácu
- zaškolíme Vás v tréningovom centre

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Opletalova 88
841 07 Bratislava
ID: 2771126   Dátum zverejnenia: 18.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.