Technik zváracích zariadení s náborovým bonusom 500€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 880
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena foriem na vibračných a ultrazvukových zváračkách
- nastavovanie parametrov na zváračkách
- údržba nástrojov a odstraňovanie závad
- náhrada za operátora zváračky počas prestávky
- údržba zváračiek počas nočnej zmeny aj víkendov - práca v 4-zmennej prevádzke

- zabezpečená strava alebo stravné lístky
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy
- 13. a 14. plat
- náborový príspevok vo výške 500€
- dochádzkový mesačný bonus 50€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Požadovaná prax

výroba
1

- vzdelanie technického smeru (strojnícka, elektrotechnická)
- 1 rok praxe vo vibračnom a ultrazvukovom spájaní plastov
- zodpovednosť a dôkladnosť
- vyhláška §22 nutná

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Československej armády 18/80
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 2769784   Dátum zverejnenia: 17.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.