Montážna pracovníčka - jednoduchá a nenáročná práca vhodná pre ženy - Bratislava - Devínska Nová Ves

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves - Opletalová ul., Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
700-800€ + stravné lístky 4,20€+príplatok na dopravu + 13.plat
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude:
- jednoduchá montáž elektro komponentov pre automobilový priemysel
(vkladanie jednotlivých dielov do montážnych prípravkov podľa postupov práce)
- v priebehu montáže budete opticky kontrolovať jednotlivé diely
(ak zhodnotíte že diel sa dá opraviť tak opravu vykonáte podľa návodu, prípadne ak sa diel nedá opraviť vyradíte ho podľa pokynov kvalitára)

- 8 hod pracovná doba (pondelok - piatok), po zaučení prestup na 4 -zmennú prevádzku
- práca v sede alebo v stoji
- prax nepotrebujete, ale je výhodou

V prípade záujmu nám pošlite životopis na email:z.hirjakova@indexnoslus.sk

- PRÍPLATKY:
- príplatok za poobednú zmenu: 0,60€/hodina
- príplatok za nočnú zmenu: 0,80€/hodina
- nadčas cez týždeň: 25%
- nadčas cez víkend (sobota,nedeľa: 50%
- nadčas cez sviatok: 100%

- poskytnuté zaškolenie prostredníctvom vedúceho zmeny
- striedanie pracoviska ( po zaučení)
- stravné lístky v hodnote 4,20 € !
- príplatok na dopravu !
- 13. plat !
- práca na trvalý pracovný pomer - stabilné pracovné miesto
- ďalšie odborné vzdelanie
- firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle ako jeden z najväčších dodávateľov elektrotechnických súčiastok.
Spoločnosť vyvíja a vyrába svetelnú techniku a elektroniku pre automobilový priemysel a zároveň vlastní jednu z najväčších spoločností na distribúciu autodielov a príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- precíznosť
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 2769061   Dátum zverejnenia: 17.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.