Manipulačný pracovník v práčovni

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 650 EUR/mesiac + stravné lístky 3,15 €
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracuje sa pri strojoch, manipulácia s prádlom (triedenie, rolovanie a rozvoľňovanie prádla).
- práca sa vykonáva na 3-zmenky od 06:00-14:00 / od 14:00-22:00 / od 22:00-06:00 h. od pondelka do piatku
- prax na podobnej pozícii výhodou

- stravné lístky v hodnote 3,15 EUR
- prípadná práca cez víkendy a sviatky, ktoré sú za príplatok.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Celosvetovo pôsobiaca firma s pobočkami na Slovensku zaoberajúca sa čistením prádla a čistením rohožových kobercov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovednosť,
- fyzická zdatnosť,
- manuálna zručnosť.

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

- Kontaktovaný budú len uchádzači ,ktorý budú postúpený na 2.kolo pohovorov

Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 2769057   Dátum zverejnenia: 17.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.