Dokladanie tovaru Piešťany - výplacanie týždenne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
2,80 €
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať pre Obchodný reťazec? Baví ťa dokladanie tovaru? Tak príď k nám.
Ponúkame dlhodobú brigádu.
Zmeny si možno vyberať
Vyplácanie možno týždenne
Ranné zmeny

Možnosť vybrať si zmeny
Vyplácanie aj týždenne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Ochota a chuť pracovať

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Potravinársky - zdravotný preukaz podmienkou !!!!

Paulínska 20
917 01 Trnava
ID: 2768857   Dátum zverejnenia: 17.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.