Elektrotechnik - pracovník výroby

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec, Logistický park, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie mechanickej montáže strojov a automatov pre potravinársky priemysel
• vykonávanie montáže elektronických podskupín strojov, inštalovanie týchto podskupín do strojov a ich oživovanie
• testovanie strojov
• preberanie materiálu zo skladu a kontrola jeho kvantity a kvality na základe výdajky materiálu
• dodržiavanie požadovanej kvality výrobkov
• príležitostné zaškoľovanie nových pracovníkov
• podľa znalostí a skúseností vykonávanie príležitostného servisu strojov u zákazníka (s celosvetovou pôsobnosťou)

• práca v stabilnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti
• adekvátne finančné ohodnotenie
• možnosť kontinuálneho vzdelávania
• stravné lístky v hodnote 4,20 eur
• ročný finančný bonus
• príjemné pracovné prostredie
• firemný autobus Pezinok - zamestnávateľ a späť
• balík zaujímavých firemných benefitov (spoločenské akcie, vianočný darček, príspevok pri narodení dieťaťa a odchode do dôchodku, športové aktivity aj v priestoroch spoločnosti, zabezpečenie stravovania a pitného režimu v priestoroch zamestnávateľa, príspevok na jazykové vzdelávanie, odborné vzdelávanie atď.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je stabilná medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

• min. ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického, alebo strojárskeho smeru
• prax s prácou s elektrotechnickými zariadeniami - výhodou
• osvedčenie podľa § 21 - výhoda
• znalosť anglického jazyka - výhoda
• manuálna zručnosť
• chuť vzdelávať sa
• samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
• tímový hráč

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade Vášho záujmu o inzerovanú voľnú pracovnú pozíciu Vás prosíme zaslať Váš životopis na uvedenú e-mailovú adresu, alebo nás kontaktujte telefonicky, príp. osobne na adrese našej pobočky.

Lichnerová 40
903 01 Senec
ID: 2767027   Dátum zverejnenia: 14.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.