PRACOVNÉ POZÍCIE pre mužov a ženy - s praxou aj bez praxe/oprátor výroby/cestovné na pohovor preplatíme

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
NOVA DUBNICA, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osádzanie súčiastok, nosenie rámov - s praxou aj bez praxe
- manuálna zručnosť, šikovnosť pri práci s komponentami,
- ochota pracovať a zdokonaľovať sa v praxi,
- práca na zmeny zvýhodnená príplatkami nad rámec zákona,
- montáž skupín a podskupín podľa zadaného postupu - šikovných zaškolíme
- prax s ručným osádzaním výhodou, nie podmienkou - šikovných zaškolíme,
- znalosť spájkovania, čítanie dokumentácie- výhodou - mzdové zvýhodnenie
- vyhláška § 21 a vyššia výhodou - mzdové zvýhodnenie,
- práca s PC, nastavovanie programu - mzdové zvýhodnenie,
- znalosť v oblasti elektro - výhoda,
- práca v čistom a suchom prostredí,
- práca v nepretržitej prevádzke,

- práca na trvalý pracovný pomer
- dochádzkový bonus 35,00 EUR,
- preplatenie cestovného pri účasti na pohovore nad 20 km
- osobné hodnotenie a bonus za kvalitu,
- príplatky za poobedné a nočné zmeny nad rámec zákona,
- stravovanie v závodnej jedálni / obed, večera /
- SL - aj nad rámec zákona,
- firemný autobus,
- cestovný príspevok,
- bezplatné ubytovanie, alebo príspevok na bývanie,
- športové, alebo kultúrno-spoločenské benefity,
- nový-výhodnejší spôsob odmeňovania,
- postup do vyššej mzdovej tarify,
- cestu na pohovor vám preplatíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť, šikovnosť,
- ochota sa učiť nové veci,
- dobrý zrak, flexibilita pri práci,
- elektro-vzdelanie výhodou - nie podmienkou,
- práca vhodná pre mužov, ženy a absolventov,

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

- práca v mladom kolektíve,
- veľká príležitosť pre tých, ktorí hľadajú prácu a chcú pracovať,

Palackého 31
911 01 Trenčín
ID: 2757698   Dátum zverejnenia: 9.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.