Pozor! Práca pre každého ako skladník/picker! Prax nie je nutná! Doprava zdarma, ubytovanie zdarma, stravné lístky zdarma, dochádzkový bonus 100€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Galanta, Komárno, Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3,37€ / hod + 3,15 stravné lístky (bez zrážky) dochádzkový bonus 100€ +výkonnostný bonus doprava zdarma
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie objednávok klienta
- práca s skenerom a
- práca s NZV
- balenie tovaru
- manipulačné práce s tovarom

- práca v medzinárodnej spoločnosti ( cudzí jazyk nie je potrebný)
- práca vhodná aj pre ženy a čerstvých absolventov
- práca na TPP (na zmluvu)
- možnosť prestupu do kmeňu
- 24 hodinová starostlivosť koordinátora
- zaškolenie na manipulačnú techniku zdarma
- zaškolenie na skenovaciou techniku
- vystavenie osvedčenia na NZV zdarma
- stravné lístky zdarma
- možnosť nadčasov (kedykoľvek)
- možnosť výberu zmien
- doprava zdarma zabezpečená zo smeru Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vlčany, Tešedíkovo, Diakovce, Horné Saliby, Matúškovo, Galanta, Horný Čepeň, Zavar, Šintava, Šoporňa, Pata, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Veľká Mača, Malá Mača, Sereď, Dolná Streda, Váhovce, Selice, Trnovec nad Váhom, Šaľa, Šaľa - Veča, Kráľová nad Váhom, Kajal

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná logistická spoločnost

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- bezúhonnosť
- minimálny vek 18 rokov
- ochota pracovať na 3 zmeny
- ochota pracovať aj cez víkendy
- 100% dochádzka

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Náplň práce:

Výhody tejto práce:

Šafárikova 431/4
924 01 Galanta
ID: 2750559   Dátum zverejnenia: 5.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.