Pracuj na VZV a zarob si na Vianoce

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 3,68/hod/brutto
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava uskladneného tovaru a následné naloženie tovaru do kamiónu, ako aj vykladanie tovaru z kamiónu.
- udržiavanie poriadku na pracovisku a vykonávanie ďalších pracovných úloh podľa pokynov priameho nadriadeného
- práca v sklade, na VZV
- práca na 3 zmeny

- práca na TPP
100 eur DOCHÁDZKOVÝ BONUS
100 eur bonus za tímovú prácu
- možnosť kariérneho rastu
- 3,15€ stravný lístky bez zrážky
- príplatky za nadčasové zmeny
- príplatky za nočné zmeny
- firemná doprava ZDARMA zo smerov Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Horné Saliby, Matúškovo, Galanta, Horný Čepeň, Šintava, Šoporňa, Pata, Selice, Trnovec nad Váhom, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Kajal, Nebojsa, Gáň, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Malá Mača, Veľká Mača, Sereď, Dolná Streda, Váhovce, Veľký Meder, Okoč, Topoľníky, Trhová Hradská, Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

DHL logistics (Slovakia) spol. s r.o

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

skúsenosti na VZV

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

- firemná doprava ZDARMA

Šafáriková 431/4
92401 Galanta
ID: 2736932   Dátum zverejnenia: 26.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.