Jednoduchá manuálna práca! Vykladanie kamiónu a balenie tovaru. Práca vhodná len pre mužov s dochádzkovým bonusom 100€!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Galanta/Gáň, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Komárno, Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
2,85€ / hod + stravné lístky v hodnote 3,15€ (v čistom)
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykládka kamiónov, práca na zmluvu, nástup možný ihneď! Trojzmenná prevádzka
- Ručné vykladanie kamiónov
- Štítkovanie tovaru
- Balenie tovaru
- Pomocné manipulačné práce

- S akým tovarom sa pracuje? Kuchynské potreby, sviečky, stoličky, farby, plyšové hračky, bazény, stolíky a iné domáce potreby

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti
- 3,15 € stravné lístky bez zrážky
- BONUSY - motivačné a dochádzkové
- PRÍPLATKY za nadčasové zmeny
- PRÍPLATKY za nočné zmeny
- DOPRAVA ZDARMA zabezpečená zo smeru Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vlčany, Tešedíkovo, Diakovce, Horné Saliby, Matúškovo, Galanta, Horný Čepeň, Zavar, Šintava, Šoporňa, Pata, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Veľká Mača, Malá Mača, Sereď, Dolná Streda, Váhovce, Selice, Trnovec nad Váhom, Šaľa, Šaľa - Veča, Kráľová nad Váhom, Kajal

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- spoľahlivosť
- ochota a chuť pracovať na zmeny
- zodpovednosť

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Náplň práce:

Výhody:

Šafárikova 431/4
924 01 Galanta
ID: 2733138   Dátum zverejnenia: 22.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.