Pracovník vo výrobe plastových okien v Malackách

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

priamo v Malacky, Trnavský kraj, Senica, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
4,50-5,50€/h + gastrolístky, príplatky za nočné, za nadčasy, za víkendy, bonusy
Kontakt na konzultanta
+421 917 968 325
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vhodnejšia pre MUŽOV, priamo v Malackách.

- výroba plastových okien, montovanie, skladanie, lepenie.

- trojzmenná prevádzka (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná, VÍKENDY VOĽNÉ), zmeny sú v časoch: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.)

- nástup do práce podľa dohody, aj ihneď.

- gastrolístky v hodnote 3,50 €/zmena
- zákonné príplatky (nočné, sviatok, víkend -100%)
- nadčas 25%
- príplatok za bremená 0,20€
- dochádzkový bonus - 50€
- príspevok na ubytovanie až 100€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba
Výroba kvalitných plastových okien.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

A.H.Škultétyho 1
990 01 Veľký Krtíš

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Staníková
Tel.: +421 917 968 325
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2732901   Dátum zverejnenia: 22.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.