Hľadáš dlhodobú prácu v Dunajskej Strede? Tak si tu správne! Montážne práce pre teba

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda, Trnavský kraj, Galanta
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
3,80 EUR brutto/hod + produktivity bonus
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia ťa montážne práce? Hľadáš dlhodobú prácu v Dunajskej Strede? Tak si na správnej adrese!
-montáž eskalátorov
-ručné opracovanie súčiastok pilovaním, rezaním, sekaním, brúsením, vŕtaním
-práca s vŕtačkou
-čítanie jednoduchých technických výkresov

-stabilná zahraničná firma
-po uplynutí skúšobnej doby výkonnostný bonus
- stravovanie zabezpečené firmou
- práca na 2 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná stabilná firma, rozširujúca výrobné linky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Požadovaná prax

výroba

-obrábanie a rezanie kovov
-výhodou: práca so žeriavom, viazač bremien
- flexibilita
- samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

- klient nezabezpečuje ubytovanie ani dopravu

Šafáriková 431/4
924 01 Galanta
ID: 2732500   Dátum zverejnenia: 22.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.