Operátor vo výrobe - jednoduchá práca pre všetkých/mužov i ženy/. Až 884 EUR/mes. V Trnave-ubytovanie zabezpečené

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
Priemerná nástupná mzda 754 EUR = 4,50/hod (brutto), Po 2 mesiacoch až 880 EUR = 5,30/hod (brutto)
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ošetrovanie karosérie,
pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu

Istota stabilného zamestnania v TOP spoločnosti,
Komplexné zaučenie na pracovnú pozíciu,
Doprava z miesta bydliska sa prepláca,
Prvý mesiac ubytovania hradí zamestnávateľ, na druhý je príspevok 30 EUR. Cena ubytovne je 90 EUR,
Uchádzačom z ÚP pomôžeme vybaviť nárokovateľné príspevky na cestovné a ubytovanie,
Stravovanie: Hlavné jedlo na každej zmene. Zamestnanec dopláca len 40 až 90 centov (podľa výberu jedla),
Pitný režim je zabezpečený celoročne na každej prevádzke,
Mzdové zvýhodnenie pri práci nadčas,
Možnosť kariérneho rastu,
Možnosť získať príspevok za zlepšujúci návrh napr.: zjednodušenie práce, ušetrenie času, odbúranie/zníženie rizika, odhalenie skrytej poruchy a iné (8-300 EUR za každý "zlepšovák"),
Možnosť získať náborový príspevok (350 EUR za doporučeného človeka)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Peugeot-Trnava:
Výroba modelov Peugeot 208 a Citroen C3 Picasso,
Závod vyrobí 1283 vozidiel denne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Možnosť vycestovať do Trnavy a bývať na ubytovni,
Ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke (ranná,poobedná,nočná)
Dobrý zdravotný stav,

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

A.H. Škultétyho 1
990 01 Veľký Krtíš
ID: 2732496   Dátum zverejnenia: 22.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.