Skladník manipulant - doprava + ubytovanie

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manipulačné práce v sklade, fóliovanie, vychystávanie tovaru, vykládka kamiónu, štítkovanie tovaru
- zaučenie pracovníka
- dochádzkový, výkonnostný a sezónny bonus
Doprava je ZDARMA zabezpečená z týchto miest a obcí:
1. smer: Veča, Šaľa, Diakovice, Dolné Saliby, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob,
Réca, Boldog, Senec
2. smer: Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jánovce, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri
Senci
3. smer: Modra, Pezinok, Viničné, Slovenský Grob
4. smer: Dunajská Streda, rázcestie Vieska, rázcestie Holice, rázcestie Blatná na Ostrove, rázcestie Báč,
Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň

Senci

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

logické myslenie, zručnosť, dobré zrakové vnímanie, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, chuť pracovať

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lichnerová 40
903 01 Senec
ID: 2731674   Dátum zverejnenia: 21.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.