Zarobte si už 400€ v čistom!Hľadáme šikovných pokladníkov v Košiciach!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 2,70€/hod./brutto
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov, práca s registračnou pokladňou, dokladanie tovaru

Požiadavky na zamestnanca

- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami nie starší ako 2 roky!
- vek od 18 rokov
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- chuť pracovať

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Krivá 21
040 01 Košice
ID: 2731519   Dátum zverejnenia: 21.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.