Stabilná a dlhodobá práca pre ženy aj mužov so zabezpečeným ubytovaním v Bratislave_plat od 610€ + príspevok na stravu. Predavač/Pokladník

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na pokladni
• doplňovanie tovaru na predajnú plochu
• práca na predajnej ploche
• práca v sklade predajne

Práca je vhodná pre ženy aj mužov, ubytovanie Vám zabezpečíme. Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám životopis na email: b.cirbusova@indexnoslus.sk a my sa Vám ozveme už do troch dní.

• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
• rovnaká mzda pre mužov a ženy
• prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera
• stravné lístky v hodnote 3,80 € vo forme stravovacej karty Calio

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zvoliť si toho najlepšieho zamestnávateľa je dôležité! U nás sa stretnete so skvelými ľuďmi a získate možnosť venovať sa činnostiam, ktoré Vás bavia. Preferujeme čestný prístup ku každému. Naši zamestnanci sú našou najväčšou hodnotou. Ponúkame prácu v medzinárodnom prostredí s dobrou perspektívou rozvoja a stabilné zamestnanie v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

• príjemné a ústretové vystupovanie
• skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Všetkým ďakujeme za prejavený záujem.

Prešovská 38
821 02 Bratislava
ID: 2731518   Dátum zverejnenia: 21.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.