LOGISTIKA - zaujímavá pracovná pozícia - KOORDINÁTOR VÝROBY 999 € brutto

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Automobilová ulica, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
823 € brutto
Kontakt na konzultanta
+421 918 965 020
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie výroby na svojom úseku z hľadiska kvality, množstva a času dodržiavajúc pracovný cyklus a štandard,
- koordinovanie a školenie tímu výrobných operátorov na výrobných linkách, aby vedeli ovládať pracovné posty svojho modulu, posudzuje spôsobilosť výrobného operátora, ktorý sa pripravuje na získanie oprávnenia,
- pomáhanie výrobným operátorom v prípade ťažkostí, zaznamenávanie každého zásahu a riešenie vznikajúcich problémov vo výrobe, vykonávanie dodatočných úprav častí produktu vo svojom pracovnom tíme, izolovanie nevyhovujúcich dielcov,
- poznanie všetkých pozícií svojho pracovného modulu a ich pravidelná kontrola,
- vykonávanie operácií údržby prvého stupňa a podieľanie sa na TPM,
- zabezpečovanie potrieb svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia (objednávanie a nosenie OOPP), vykonávanie obhliadky priestorov a riešenie nedostatkov,
- zásobovanie, ubezpečovanie sa o dostatku dielcov na pracovnom poste,
- upozorňovanie vedúceho výrobnej jednotky v prípade nedostatkov, ústne alebo písomne odovzdávanie pokynov pracovníkovi, ktorý ho strieda,
- podávanie návrhov, podľa ktorých sa prijímajú potrebné hierarchické rozhodnutia,
- dbanie na dodržiavanie bezpečnostných pokynov alebo noriem.

- adekvátne finančné ohodnotenie zodpovedajúce vykonávanej pracovnej pozícii (výkonnostná prémia, vernostný bonus, 13. plat),
- zaujímavý sociálny program, doplnkové dôchodkové poistenie, životné a úrazové poistenie,
- možnosť vzdelávania a kariérneho postupu,
- možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty),
- možnosť odkúpenia nájomných bytov s podporou zamestnávateľa zo sociálneho fondu,
- príspevok na dovolenku a detské rekreácie, príspevok na relax a šport, stravovanie v rámci závodnej jedálne.

ODMENA ZA ODPORÚČENIE PRÁCE ZNÁMEMU VO VÝŠKE AŽ DO 350 €.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ vzdelania (technické zameranie výhodou),
- oprávnenie na VZV kategórie I, druh W1 a C,
- ochota absolvovať stáž vo výrobnom prostredí na pozícii výrobný operátor v dĺžke jedného roka s následnou možnosťou preradenia na pozíciu koordinátor,
- skúsenosti s koordináciou pracovného tímu, prax v riadení, zaškoľovaní, kaučovaní menšieho tímu (cca 7 ľudí),
- skúsenosti vo výrobnom procese, chuť a ochota pracovať na zmeny,
- spoľahlivosť, flexibilta, manuálna zručnosť, schopnosť pohotovo a rýchlo reagovať, riešiť vzniknuté problémy, organizačné schopnosti,
- znalosť MS Excel, MS Word.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontaktovaní budú len vhodní uchádzači o danú pracovnú pozíciu.

Paulínska 20
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Gergelyová
Tel.: +421 918 965 020
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2730905   Dátum zverejnenia: 20.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.