Pracuj v sklade v Senci - doprava zdarma

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec, Hlohovec, Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
4€/hodina
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- triedenie tovaru v sklade a jeho expedícia
- fyzická kontrola kvality tovaru
- práca so skenerom
- iné pomocné práce v sklade

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient dodáva tovar odberateľom po celom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)
- víkendy voľné
- zabezpečená doprava z Trnavy

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis, kontaktujte nás telefonicky, alebo sa zastavte osobne na pobočke Index Nosluš v Trnave, Paulínska 20 (budova Balakovo, 2. poschodie)

Paulínska 20
91701 Bratislava
ID: 2730819   Dátum zverejnenia: 20.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.