Pracovník pri skladaní káblových zväzkov na 3 zmeny - víkendy voľné - vo Veľkých Levároch

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600-700€ mesačne
Kontakt na konzultanta
0915969872
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jemná manuálna práca pri skladaní káblových zväzkov a ich kompletizovaní
- obsluha strojov
- ženy - nenáročná práca v sede aj v stoji
- muži - premeriavanie káblov,sekanie, rezanie
- v prípade väčšieho záujmu uchádzačov bude zabezpečená doprava zo Senice

- práca od pondelka do piatka, víkendy voľné !!!
- práca na dve /tri zmeny - ranná 06:00-14:00 /poobedná 14:00-22:00/ nočná 22:00-6:00

- netreba žiadnu prax - komplexné zaučenie

- miesto práce - Veľké Leváre

- možnosť stabilnej a dlhodobej práce v príjemnom kolektíve
- práca v tichom a čistom prostredí
- príspevky na poobednú zmenu nad rámec zákona
- možnosť stravovania na ranných zmenách

- zabezpečená doprava zo smerov::
- Malacky-Kostolište-Gajary-M.Leváre-V.Leváre (a späť)
- Kúty-Sekule-M.S.J.-Závod-Veľké Leváre (a späť)

z iných smerov PRÍSPEVOK na dochádzanie!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bernolákova 1A
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Janečková
Tel.: 0915969872
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2730570   Dátum zverejnenia: 20.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.