Jednoduchá práca - Čab, bezplatná doprava! (Operátor strojov a zariadení)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
525 € + dochádzkový bonus
Kontakt na konzultanta
+421917617872
Všetky ponuky spoločnosti
INDEX NOSLUŠ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v automobilovom priemysle
- Jednoduchá montáž
- Balenie podľa inštrukcií
- Práca v 3-zmennej prevádzke
- Práca vhodná pre ženy aj mužov

- Dochádzkový bonus po skúšobnej dobe 70€
- Stravné lístky v hodnote 3,15 €
- Možnosť stravovanie v závodnej jedálni
- Príplatky podľa zákonníka práce
- Možnosť prechodu do interného stavu
- Práca v 3-zmennej prevádzke v obci Čab, so zabezpečenou dopravou do závodu zadarmo:

smer Radošina - Veľké Ripňany- Nové Sady - Čab
smer Merašice - Obsolovce - Horné Obdokovce - Hruboňovo - Šurianky - Čab
smer Nitra - Lužianky - Zbehy - Čakajovce - Čab
smer Preseľany - Hrušovany - Koniarovce - Výčapy-Opatovce - Čab
smer Lukáčovce - Alekšice - Andač - Čab
smer Mýtna n/V - Preseľany - Koniarovce - Výčapy-Opatovce - Čab
smer Rišňovce - Rumanová - V.Zálužie - Čab

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- dobrý zrak
- zručnosť

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Štefániková 24
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Matická
Tel.: +421917617872
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2729233   Dátum zverejnenia: 19.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.