Manipulačný pracovník - doprava zabezpečená!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,40€ - 3,70€/hod.

Popis práce

Práca je vykonávaná v logistickom centre v Senci.
Náplň práce:
balenie, vybaľovanie, oprava, kontrola panelov, výmena súčiastok, čistenie, práca na stroji. Nejedná sa o pásovú výrobu.
Doprava zabezpečná z:
- Dunajská Streda, Vydrany, Mierovo, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Senec
- Galanta, Čierny Brod, Košúty, Sládkovičovo
- Trstice, Tomašikovo, Vozokany, Čierna Voda, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri Senci.
Pracuje sa : 07:30-16:30, pondelok - piatok
- víkendy, sviatky voľno

Ponúkame

- zabezpečená doprava
- dochádzkový bonus

Požadujeme

- bezúhonnosť
- dobrá dochádzka
- spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2705632  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,40€ - 3,70€/hod.