Hľadáme šikovných pokladníkov/čky, pridaj sa k nám!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Senec, Bernolákovo, Šamorín, Pezinok, Modra, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Popis práce

Hľadáme nových kolegov na pozíciu pokladníka/čky - predavača/čky.
Ak ste komunikatívny a spoľahlivý, hľadáme práve Vás!

Čo bude Vašou náplňou práce?
- blokovanie tovaru na pokladni - práca s hotovosťou,
- byť prívetivý a bezkonfliktný k zákazníkom.

Ponúkame

- viete si vybrať pracovné zmeny - ranné, poobedné
- viete si vybrať v ktorých dňoch v týždni budete pracovať
- viete si vybrať či chcete pracovať na trvalý alebo polovičný pracovný úväzok
- dostanete stravné lístky v hodnote 3,80€
- preplácame sviatky aj nadčasy

Požadujeme

Pre túto prácu budete potrebovať platný (nie starší ako 2 roky) zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje sa u obvodného lekára, v prípade potreby Vám vieme pomôcť s jeho vybavením)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2705631  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou