Manipulačný pracovník/čka v distribúcií

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava -Zlaté piesky, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,10€/hod + stravné lístky v hodnote 3,70 €

Popis práce

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- kontrola
- balenie
- etiketovanie a štítkovanie výrobkov

Táto práca je nenáročná a je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov. Pracuje sa v sklade(ktorý je celoročne chladený) a práca sa vykonáva v stoji. Pracovná doba je na dve zmeny (ranná a nočná - 12hod).Pre túto prácu je nutné mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami(vybavíte si u obvodného lekára).Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nám poslať životopis na email: [email protected] (do poznámky uveďte o akú pozíciu máte záujem.

Ponúkame

- stravné lístky v hodnote 3,70 eur
- príplatky za nadčasy a nočné zmeny
- odborné zaškolenie a preškolenie
- možnosť prechodu ku kmeňovým zamestnancom

Požadujeme

- zdravotný preukaz na prácu s potravinami
- zodpovednosť
- ochota pracovať
- dochvíľnosť
- presnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2660251  Dátum zverejnenia: 23.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,10€/hod + stravné lístky v hodnote 3,70 €