Koordinátor

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec, okres Senec
Termín nástupu
1.8.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Popis práce

Koordinácia pridelenej zákazky:
- komunikácia s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti ap.
- riešenie prípadnej náhrady ľudí na zákazke
- komunikácia s pracovníkmi ohľadom práce, obsadzovanie zmien
- kontaktná osoba pre klienta a pracovníkov
- riešenie krízových situácií v teréne ( škody, absencie pracovníkov a pod.)
- administratívna agenda
- nástupy - ranné, poobedné, nočné (6.00, 14.00, 22.00 h)

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity :
Preplácanie nákladov vynaložených na prepravu
Flexibilný pracovný čas
Rozmanitá pracovná náplň
Motivujúce finančné odmeňovanie.

Požadujeme

- chuť pracovať
- nevzdávať sa pri riešení problémov
- pozitívna myseľ

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Nunhardtová
E-mail: poslať životopis
ID: 2658832  Dátum zverejnenia: 22.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou