Máš auto, zvládaš stres a si časovo flexibilný?Pobočka Senec hľadá kolegu na pozíciu Koordinátora

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresnený na osobnom pohovore

Popis práce

Hľadáme komunikatívneho, trpezlivého a flexibilného kolegu, ktorý zvláda prácu pod stresom. Pre túto prácu je nutné byť aktívnym vodičom a vlastniť auto (náklady prepláca spoločnosť).
Prax na podobnej pozícii nie je nutná, no je výhodou.

Čo bude náplňou práce?
- koordinácia pridelenej zákazky + administratívna agenda
- komunikácia s klientom ohľadom objednávok
- komunikácia s pracovníkmi ohľadom práce, obsadzovanie zmien
- riešenie náhrady ľudí na zákazke
- koordinácia nástupov u klienta v časoch: 6:00 / 14.00 / 22:00 (striedanie zmien)

Aké výhody budeš mať?
- preplatenie nákladov vynaložených na prepravu
- flexibilný pracovný čas
- služobný mobil a notebook
- sociálny program

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis a motivačný list(do poznámky uveď názov pozície): [email protected]

Požadujeme

- časovo flexibilný
- komunikatívny
- vlastniť auto
- trpezlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2658401  Dátum zverejnenia: 22.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnený na osobnom pohovore