Výrobný robotník v potrav. výrobe IL, na zmluvu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ihneď
2,75 €/hod. - 3,45 €/hod. + príplatky a stravné lístky 3,30 €

Popis práce

Vašou náplňou práce bude:

- vyberanie nekvalitných výrobkov, dokladanie a kompletizácia výrobkov,
- skupinové balenie, odoberanie zabalených výrobkov, skladanie kartónov, balenie do kartónov, razenie štítkov a lepenie na kartóny,
- obsluha kartónovacieho a fóliovacieho stroja, ukladanie na paletu, obsluha múčneho rozprašovača a cukriaceho stroja, dosýpanie pomocných surovín, nakladanie plechov do linky, čistenie linky, váženie zlomu
- obsluha ručného paletového vozíka.

4-zmenná prevádzka s 8 hod. pracovnou dobou:
- 2 x ranná - 5:40-13:40
- 2 x poobedná - 13:40-21:40
- 2 x nočná - 21:40-5:40
- 2 x voľno

Ponúkame

- príplatky za POOBEDNÚ zmenu 0,15 €/hod.
- príplatky za NOČNÚ zmenu 0,70 €/hod.
- príplatok za SOBOTU a NEDEĽU 0,70 €/hod.
- dochádzkový bonus vo výške 50 €
- prémiový bonus vo výške do 14 % zo základnej mzdy
- stravný lístok v hodnote 3,30 €
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov
- možnosť prejsť do kmeňového stavu

Požadujeme

- práca vhodná skôr pre mužov od 18 rokov
- k výkonu práce potrebný zdravotný potravinársky preukaz stačí vybaviť dodatočne pred nástupom
- ochota pracovať na zmeny
- pracovitosť, ochota učiť sa nové veci
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2655966  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,75 €/hod. - 3,45 €/hod. + príplatky a stravné lístky 3,30 €