Nechcete sa počas leta potiť pri práci? Poďte pracovať do chladeného skladu! Máme pre Vás pozíciu - Picker v BA na Zlatých pieskoch

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750-850€

Popis práce

Poďte pracovať ako Skladník/Picker do chladeného skladu ktorý ma celoročne 4 až 6°C. Výhodou je,že sa v lete pri práci nezapotíte :-)

Ide o prácu na dvojzmennej prevádzke (denná 8 hod a nočná 12 hod) a je nutné mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Vašou náplňou práce bude:
- práca s ručným skenerom (prax je výhodou, nie však podmienkou)
- manipulácia s tovarom
- vyskladňovanie a uskladňovanie tovaru

A aké výhody na Vás čakajú?
- stravné lístky v hodnote 3,70€
- zľavy na nákup mliečnych výrobkov
- prestup ku kmeňovým zamestnancom

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis na email: [email protected] (do poznámky uveďte názov pozície) a my Vás budeme kontaktovať telefonicky čo najskôr.

Požadujeme

- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- zodpovednosť
- chuť pracovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2620982  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750-850€