Pozícia zástupcu predajne na TPP v Bratislave na Šancovej ul. je stále voľná, Plat:1000€ mesačne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000€

Popis práce

Pre túto pozíciu je potrebné mať prax na podobnej pozícii aspoň 1 rok a mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Náplňou práce bude:
- kontrola plnenia plánu prevádzky
- riadenie personálu na zabezpečenie prevádzky obchodu
- kontrola a minimalizácia nákladov prevádzky
- zodpovednosť za zavedenie a dodržiavanie zásad obsluhy zákazníka
- zodpovednosť za administratívu prevádzky, zabezpečenie plynulosti prevádzky

Práca je na dve zmeny (ranná a poobedná).
Pracovná doba:
Po - Pia (6:00 - 20:00)
So (7:00 - 18:00)
Ne (8:00 - 17:00)

Požadujeme

- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- prax na podobnej pozícii aspoň 1 rok
- čistý výpis z registra trestov
- flexibilita/zodpovednosť/spoľahlivosť
- organizačné schopnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2620977  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€