Si časovo flexibilný? Potrebuješ si privyrobiť? Ponúkame ti pozíciu : Predavač/-ka, Pokladník/-čka, Dokladač/-ka tovaru

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2,80€/hod - 3€/hod

Popis práce

Túto prácu zvládne každý, no musíš mať aspoň 17 rokov, správať sa zodpovedne k ostatným a mať platný potravinársky preukaz - my ti pomôžeme vybaviť si ho.Pri práci s pokladňou je potrebný výpis z registra trestov. Ak ťa naša ponuka zaujala,pošli nám svôj životopis,alebo nás kontaktuj telefonicky na čísle 0918 574 708 (Pondelok-Piatok 8:30 -17.00).

Čo bude náplňou tvojej práce?
- komunikácia so zákazníkom
- práca na predajnej ploche - dokladanie

Možnosť pracovať aj na Dohodu o brigádnickej práci študenta.

Ponúkame

Na čo všetko sa môžeš spoľahnúť, ak budeš u nás pracovať?
- zabezpečíme ti BEZPLATNÉ ŠKOLENIE
- vieme Ti zabezpečiť PRÁCU IHNEĎ
- vyberieme Ti tú najbližšiu predajňu, máme k dispozícii všetky časti Bratislavy
- práca je vhodná pre pracujúcich, študentov, aj pre dôchodcov

Požadujeme

- pracovitosť
- príjemné vystupovanie
- zdravotný preukaz na prácu s potravinami

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2581512  Dátum zverejnenia: 27.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,80€/hod - 3€/hod