Dlhodobá brigáda cez víkendy, manipulačný pracovník v sklade so stavebným a záhradným materiálom v Bratislave za 3€/hodina

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
od 2,80€/hodina, od 22€ na deň v závislosti od odpracovaných hodín

Popis práce

Pre Hobby markety v Bratislave hľadáme šikovných a flexibilných pracovníkov na pomocné práce v sklade so stavebným a záhradným materiálom.
Ak máte chuť si privyrobiť popri svojej práci, tak je táto ponuka práve pre Vás.
V prípade záujmu nám pošlite životopis alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0918 574 708
(Pondelok -Piatok 8.30 -17.00)

Náplňou práce bude:
- doplňovanie tovaru a fejsovanie
- fyzické preberanie a príjem tovaru do predajne
- kontrola pohybu tovaru, obalov a paliet
- preberanie, uskladňovanie, vyskladňovanie a manipulácia so zvereným tovarom

Ponúkame

- pracovné zmeny cez týždeň aj cez víkend / dlhodobá brigáda
- miesto výkonu práce Bratislava -Lamač,Devínska Nová Ves, Ružinov(možnosť výberu)
- poskytneme Vám dôkladné zaškolenie,pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega
- stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- práca v dynamickom prostredí
- perspektíva osobného a kariérneho rastu
- vzdelávanie a rozvoj v rámci spoločnosti

Požadujeme

- pracovitosť
- manuálna zručnosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2575827  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2,80€/hodina, od 22€ na deň v závislosti od odpracovaných hodín