Predavač/-ka pre nový reťazec potravín v Bratislave s bezplatným školením aj s ubytovaním !

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 650 EUR/mesiac

Popis práce

Pre novú sieť predajní potravín v Bratislave hľadáme flexibilných pracovníkov na pozíciu Predavač/-ka / Pokladník/-čka. Pre túto prácu potrebujete platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Miesto výkonu práce: Bratislava
- práca na 2-zmeny ( 8 hodín )
- možnosť výberu z ranných/poobedných zmien

Náplňou práce bude:
- práca na pokladni
- komunikácia so zákazníkmi
- objednávanie a príjem tovaru
- dopĺňanie tovaru do regálov, príprava predajného pultu/priestorov

Ponúkame

- poskytujeme bezplatné ubytovanie(aj pre páry)
- práca na trvalý pracovný pomer
- zaškolenie na danú pozíciu
- zaujímavá škála benefitov, stravné lístky

Požadujeme

- príjemné vystupovanie
- ochota, vysoké pracovné nasadenie, tímový duch
- zodpovednosť a zmysel pre poriadok
- preukaz pre prácu s potravinami (vystaví Vám lekár za poplatok)
- čistý register trestov (potrebný výpis)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 2575824  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 650 EUR/mesiac